En Serio

Technologie PR-bureau En Serio zoekt talent met een paar jaar PR-ervaring

Technologie is overal. En dat houdt onze klanten en ons continu bezig. Wij helpen tech-bedrijven bij de communicatie van hun ideeën en oplossingen om de wereld beter, sneller, slimmer of efficiënter te maken. Hoe we dat doen? We ontwikkelen campagnes op het gebied van PR, content marketing & social media voor onze klanten, die we tech innovators noemen.

Heb je al een paar jaar in de PR gewerkt en wil je binnen een team van vakidioten je verder ontwikkelen? Lijkt het je wat om voor ambitieuze technologiebedrijven aan de slag te gaan? Dan moeten we nodig eens kennis maken.

Wie we zijn

En Serio is hét PR bureau voor tech innovators. Dit zijn zowel gevestigde multinationals als ambitieuze, opkomende bedrijven en startups. Onze klanten houden zich bezig met onderwerpen zoals AI, 5G, Internet of Things, security en cloud. Logisch dus dat iedereen in ons team beschikt over een gezonde dosis interesse in en kennis van internet, IT en gadgets.

In 2009 werd En Serio opgericht aan een keukentafel in Amsterdam. Tegenwoordig zitten we in een van de gezelligste kantoorpanden aan de rand van Amsterdam met een team van 7.

Wat je gaat doen

Jij wordt het aanspreekpunt voor klanten en vooral ook voor de media. Je schrijft en redigeert persberichten, vertaalt en herschrijft blogs, zet interviews op, organiseert persevenementen en houdt de media in de gaten om kansen voor klanten te spotten. Verder ben je verantwoordelijk voor het rapporteren van ons werk richting klanten. En je onderhoudt dagelijks contact met journalisten, bloggers en andere belangrijke ‘influencers’ via telefoon, mail, WhatsApp, Zoom, social media en af en toe via een postduif.

We werken nauw samen met partner-bureaus in Europa en veel klanten spreken geen Nederlands. Een uitstekende beheersing van de Engelse taal is essentieel.

De ideale kandidaat

 • heeft 1 of 2 jaar PR-ervaring
 • heeft minimaal een HBO opleiding afgerond in de richtingen communicatie, journalistiek, marketing, commerciële economie of soortgelijk
 • heeft Nederlands als moedertaal en woont in Nederland
 • is geïnteresseerd in IT, telecom en andere zakelijke technologie onderwerpen
 • schrijft graag
 • werkt nauwkeurig en efficiënt
 • is fulltime beschikbaar
 • wilt doorgroeien naar een accountmanagement functie
 • spreekt en schrijft vloeiend Engels
 • beschikt over een hands-on mentaliteit
 • is intrinsiek gemotiveerd
 • werkt graag in teamverband
 • voegt graag iets toe aan ons team waardoor we samen nog meer voor onze klanten kunnen betekenen
 • heeft affiniteit met content marketing

Wat wij bieden

Een informele en relaxte werksfeer waardoor we continu veel van elkaar leren. Verder zijn we dol op goede koffie en lunchen we vaak samen. Er is ruimte om jezelf te ontwikkelen door individuele trainingen of workshops en cursussen die we als team doen. En zeker niet onbelangrijk zijn onze uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een thuiswerkdag, reiskostenvergoeding, team socials en – jawel – maandelijkse stoelmassages.

Interesse?

Neem contact op en wie weet zien we je binnenkort bij ons op kantoor.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature? Niet doen. Wordt niet gewaardeerd.